Година Землі – найбільший у світі природоохоронний рух – заохочує сотні мільйонів людей та організацій по всьому світу бути більш дружними до Планети у своєму повсякденному житті. Саме до цього руху залучилися студенти і викладачі кафедри геоекології та землеустрою.

Протягом останніх двох тижнів березня 2019 на кафедрі геоекології та землеустрою проводилась низка заходів екологічного спрямування.

14 березня – Міжнародний день річок.

22 березня – Всесвітній день води і підведення підсумків щодо еко-ініціативи, яку студенти факультету АТЕ підтримали на заклик Державного водного агентства України.

30 березня – Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи).

Людство поступово втрачає зв’язок із природою, перестає її шанувати та піклуватися про неї. Втім, наше життя та добробут безпосередньо  залежать від Планети. Воду, повітря, регуляцію клімату, їжу та інші ресурсів дає нам природа – павутина життя, у якій важливий кожен елемент.

В рамках цього досить важливого заходу для студентів-екологів виступили не лише викладачі ТДАТУ, а й спеціалісти інших, профільних організацій і державних установ м. Мелітополь і Запорізької області.

Із вступним словом до студентів звернулась завідувач кафедри геоекології та землеустрою професор Даценко Л.М., яка зробила наголос на важливість не лише визначення екологічних проблем, а й вирішення означених задач і завдань майбутніх фахівців і спеціалістів – випускниками факультету АТЕ.

Провідні фахівці з екооосвіти Приазовського національного природного парку: Кучеренко Ю.О. і Курішко Т.В. в доступній формі із застосуванням мультимедійного супроводу розповіли студентам про природоохоронні об’єкти Запорізької області, навели повну загальну характеристику їх розташування та значення для Запорізького регіону та України.

Про стан водних ресурсів в Запорізькій області розповіла Войталюк І.О. – інженер відділу водних ресурсів Мелітопольського міжрайонного управління водного господарства.

Голова Басейнової ради річок Приазов’я доцент Мовчан С.І. розповів студентам про інтегроване використання водних ресурсів у зв’язку із реорганізацією обласних управлінь водного господарства і переходом на басейновий принцип управління водним ресурсами.

Скиба В.П. асистент кафедри геоекології і землеустрою розповіла студентам про методику дослідження стану поверхневих вод та сучасний екологічний стан водотоків півдня України.

IMG_0090

IMG_0093

IMG_0097

IMG_0104

IMG_0107

IMG_20190321_095212