Викладачі кафедри ГЕЗ опанували онлайн-курс «Ефективні презентації» для викладачів від Дзвенислави Новаківської, фахівчині з візуалізації даних та презентаційних вмінь, покликаний дати розуміння та інструменти, як максимально чітко та цікаво доносити знання до студентів.

Курс складався з 5 частин:

1. Покидаємо «копіпасторію». У цій частині ми дізналися, чому інформаційна «мівіна» не працює і як допомогти аудиторії студентів побачити ідеї в джунглях повсякденних даних.
  2. Ідентифікації її цілі. Друга опора презентації – це ідентифікація її цілі. Вона допоможе тримати фокус у логічно структурувати промову.
  3. «Ага» контент для легендарних презентацій.
  4. Типографіка: магія перевтілення думок у слова, що захоплюють.
  5. Правило трьох.

У рамках цього курсу викладачі дізналися  про те, як творити власними руками вражаючий дизайн презентацій. Водночас, ознайомилися з правилами та лайфхаки які легко застосовувати при створенні кліпів, брошур, плакатів чи інфографік.

Сертифікат 2 f6623c00-7e95-11ea-bc9d-e5ab28c24b53
изображение_viber_2020-04-29_16-14-12 організація презентації