Чергове засідання кафедри ГЕЗ 14 травня 2020 року відбулось вже у звичному дистанційному режимі. Для підтримання комунікативного зв’язку, забезпечення плідної роботи колективу, обговорення поточних питань та подальших планів в умовах карантину колектив кафедри використовує платформу ZOOM.

Зважаючи на важливість питань винесених на порядок денний на засіданні були присутні проректор з НПР, к.т.н, доцент Ломейко О.П., декан факультету АТЕ, к.с.-г.н., доцент Іванова І.Є.

Основні питання:

1. Представлення на посаду в.о. завідувача кафедри ГЕЗ к.т.н., доцента Мовсана С.І.
  2. Прроведення ПМК2 та екзаменаційної сесії за дистанційною формою навчання.
  3. Перспективи подальшого навчання бакалаврів спеціальностей 101 «Екологія» та 193 «Геодезія та землеустрій». Вступ до магістратури.
  4. Порядок підготовки рейтингу кафедри ГЕЗ, індивідуальних рейтингів викладачів.

Засед кафедры

зас. каф. 2