Напередодні Всесвітнього Дня Води з  ініціативи Державного агентства водних ресурсів України та Голови Басейнової Ради річок Приазов’я Мовчана С.І. оголошено збір пластику: кришечки від пляшок з напоями, упаковок з харчових продуктів та ін. поліетиленового матеріалу.

З ентузіазмом та зацікавленістю до цього організаційного заходу залучились студенти факультету агротехнологій та екології, а також викладачі кафедри геоекології і землеустрою на чолі з професором Даценко Л.М. Протягом трьох тижнів усі бажаючі приносили, непотрібний для подальшого використання пластик.

21 березня 2019 р. були підведенні підсумки цієї безумовно важливої акції. Визначено активних. Головним підсумком цієї акції є важливість, а також зацікавленість і студентів і викладачів. Крім того, було прийнято рішення щодо продовження еко-ініціативи.