Насиченою програмою означено проведення ХІ-ої науково-практичної  конференції «Меліорація та водовикористання. Технології та еколого-економічні рішення в сучасних умовах господарювання», яка складалась з двох взаємопов’язаних між собою частин: наукової й практичної.

Перша частина конференції наукова була проведена в Дніпрорудненському індустріальному коледжі (м. Дніпрорудне, проспект Ентузіастів, 23).

На пленарному засіданні жвавий інтерес викликали два блока доповідей. По-перше, це економічні питання. По-друге, загально-технічний блок до яких належить питання з геодезії та землеустрою. По цим напрямкам, були доповіді й повідомлення як викладачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного так і Дніпрорудненського індустріального коледжу.

Директорка коледжу зацікавила присутніх свою повіддю «Система  підготовки майбутніх спеціалістів у коледжах північних штатів Америки», підготовлена на основі результатів поїздки до Америки з метою обміну досвідом.

Багато вражень, емоцій і непідробного зацікавлення викликала практична частина конференції проведена в с. Заповітне Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області. Крім екскурсій на молочно-тваринницьку ферму, насосні станції, що подають воду на зрошування підприємства всім запам’яталась зустріч із генеральним директором ПрАТ ”Племзавод Степной” Волковим Анатолієм Анатолійовичем. Людиною видатною, дієвою та працьовитою, яка відома далеко за межами Запорізького краю.

До речі Волков А.А. має наукову ступінь кандидата сільськогосподарських наук, почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», є повним кавалером ордена «За заслуги» ІІІ, ІІ, І ступенів, нагороджений трудовою відзнакою «Знак Пошани».

Для Волкова А.А. викладачі  та співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного не є сторонніми. Анатолій Анатолійович входить до складу наглядової ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Усі учасники конференції вдячні Дніпрорудненському індустріальному коледжу в особі директорки Новік Наталії Вікторівни та генеральному директору ПрАТ ”Племзавод Степной” Волкову Анатолію Анатолійовичу за гостинність та незабутні враження протягом усього робочого дня.

В.о. зав. кафедри ГЕЗ, к.т.н., доцент Мовчан С.І.

1.СканТитЛисти(03.07.2020 р.) - 0002