На базі Таврійського агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (м.Мелітополь) була утворена 4 вересня 2020 року Мелiтопольська філія Запорізького регіонального представництва ICC UKRAINE.
З нашою установою ICC UKRAINE пов’язує багаторічне співробітництво у сфері екології та енергозбереження, Меморандуми про співпрацю, винахідницька робота та робота над популяризацією та науковим супроводом впровадження у реальний сектор виробництва технологій енергозберігання та захисту екології.
Сталою практикою стала спільна участь у багатьох форумах, наукових конференціях та інших публічних заходах, а також спільні наукові публікації як у вітчизняних, так і закордонних виданнях.
У представницьких цілях, планується, що філіал очолить Ректор, професор, доктор наук, Член-Кореспондент НААНУ, кавалер Орденів України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений працівник освіти України п.Кюрчев Володимир Миколайович.
Фактичну координаційну роботу очолить зав.кафедрою, к.т.н. Мовчан Сергій Іванович. Окрім того, що цей шаг посилив присутність ICC UKRAINE у регіонах, ми зможемо активніше використовувати базу нашого ЗВО для просунення бренду ICC UKRAINE на півдні України, а також у студентському, науковому та аграрному середовищі.
Організаційно – планується, що вся робота офісу Мелітопольської філії буде замкнута на Запорізьке регіональне представництво ICC UKRAINE.

4-го вересня у приміщенні НАН України під головуванням Президента ICC UKRAINE, члена Урядового комітету КМУ, члена Світової Ради міжнародної торгової палати Володимира Щелкунова відбулось засідання Правління Українського національного комітету міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE).

На засідання правління Українського національного комітету міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE) було запрошено: ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного доктора технічних наук, професора, член-кореспондента НААН України Володимира Кюрчева та в.о. завідувача кафедри геоекології і землеустрою ТДАТУ, к.т.н., доцента Сергія Мовчана.

Серед рішень порядку денного були й ті, що безпосередньо стосуються нашого університету:

– Про відкриття представництва ICC UKRAINE при Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, як філіалу Запорізького регіонального представництва;
– Про нагородження з нагоди Дня підприємця.

Рішенням засідання Правління ICC UKRAINE нагороджено:

– ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента НААН України Володимира Кюрчева «Орденом ICC UKRAINE» .
– в.о. завідувача кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, к.т.н., доцента Сергія Мовчана медаллю «Золота скіфська пектораль».

20200904_11543320200904_133855

6.1.Нагороди(06.09.2020 р.)Untitled6.2.Нагороди(06.09.2020 р.)Untitled

1.РішенІССМеліт-Філія(05.09.2020 р.) - 00022.РішенІССМеліт-Філія(05.09.2020 р.) - 0001

3.1.НагородКВМ+МСІ(05.09.2020 р.) - 0002 (1)3.2.НагородКВМ+МСІ(05.09.2020 р.) - 0002 (2)