Не дивлячись на обмеження під час карантину, студенти 2 курсу спеціальності 101 Екологія та 193 «Геодезія та землеустрій» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного не тільки активно продовжують навчальний процес дистанційно, але й спілкуються on-line на платформі ZOOM під час кураторської години.

Студенти разом з куратором – асистентом кафедри геоекології і землеустрою Ангеловською А.О., обговорювали питання щодо виконання завдань під час дистанційного навчання, їх важливість у навчальному процесі, дотримання карантинного режиму задля збереження свого здоров’я. Студенти ділилися інформацією про свої заняття та захоплення під час карантину, скаржилися на нестачу спілкування у традиційному форматі, висловлювали свій смуток за буденним студентським життям, університетом та гуртожитком. Справді, карантин змусив не лише студентів, а й викладачів оцінити всі переваги живого спілкування та навчання. Сподіваємося, що ми незабаром повернемося до звичного життя. Бажаємо всім здоров’я, наснаги та терпіння в нашій спільній справі.

Інформаційний супровід: куратор 21ЕК, 21ГЗ Алла Ангеловська

изображение_viber_2020-04-29_19-07-04