Призначена для вивчення дисциплін «Радіобіологія та радіоекологія», «Моніторинг довкілля», «Нормування антропогенного навантаження», «Гідробіологія з основами гідрології» для студентів спеціальностей 101 Екологія, 193 Геодезія та землеустрій. Лабораторія обладнана дозиметром-радіометром для вивчення методики вимірювання потужності еквівалентної дози, рівня радіаційного фону.

Для вивчення гідрохімічних та гідробіологічних параметрів якості води, визначення біорізноманіття водного середовища у рамках навчальних дисциплін використовується обладнання Молодіжної гідро екологічної лабораторії «PriazovAquaLab» Приазовського НПП, а саме кондуктометр, рН-метр, іономір (нітратомір), мікроскоп, камера для мікроскопа. Використання обладнання здійснюється згідно договору про створення філії кафедри ГЕЗ між Приазовським НПП і ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

IMG_6819IMG_6816IMG_20190925_132040IMG_20190918_135117