29 липня 2020 р. під головуванням начальника департаменту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (МІНДОВКІЛЛЯ) Марини Тищенко, в режимі онлайн-конференції, проведено робочу нараду для керівників вищих навчальних закладів України, завідуючих профільних кафедр з екології, щодо професійної орієнтації молодих спеціалістів на державну службу у сфері природоохоронної діяльності.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України (МІНДОВКІЛЛЯ) пропонує навчальним закладам України співпрацю зорієнтовану на роботу зі студентами  по наступним напрямкам:

СТАЖУВАННЯ – студентам освітнього ступеню «Магістр». До співпраці запрошуються студенти,

які вже закінчили навчання в цьому та минулому роках.

Для студентів, які ще навчаються, ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИК – за профілем їх спеціальності «Екологія».

В.о. зав. каф. геоекології і землеустрою Сергій Мовчан

Конференція ZOOM (1) 3