У 2018 році на кафедрі геоекології і землеустрою був створений НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ З ДИСЦИПЛІН ЕКОЛОГІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ При його формуванні були враховані провідні європейські підходи та вітчизняні науково-педагогічні аспекти. У відповідності до європейських стандартів передбачений високий ступінь покриття бічних поверхонь навчально-демонстраційними стендами. Всього у межах аудиторії нараховується 5 стендів, що розбиті на 3 тематичні групи:

• мохоподібні та лишайники – індикатори типів лісорослинних умов Українського Полісся;
  • типи лісорослинних умов;
  • рослини-індикатори типів лісорослинних умов Українського Полісся.

У межах аудиторії наявні трьохмірні навчально-демонстраційні об’єкти. Серед яких наймасштабніший «Панорамне відображення гнізд різних видів птахів». Другий за розміром – це макет розділу деревини та її структури, а також видів пиломатеріалів. Третій наочний стенд відображає біоморфи лишайників 3-х типів.

Окрім цього межах аудиторії розміщений стенд «Досягнення студентів». В межах аудиторії проведено функціональне зонування, що виокремлює студентську зону, методичний куток, інформаційних сектор та інше. Із врахуванням традиційних вітчизняних поглядів на формування кабінетів, навчально-методичного спрямування в аудиторії створений портретний ряд видатних вчених галузі.

Оскільки в останніх публікаціях перевага надається не лише наочності та інформативності викладання, але і питанню психо-емоційного стану осіб, що навчаються з цією метою було передбачено тематичне декорування аудиторій та тематична фіто-меліорація інтер’єру.

IMG_6761 IMG_6771  IMG_6824 IMG_6825IMG_6767 IMG_6769 IMG_6822IMG_6771