3

 

Напередодні 1-го вересня відбулась міжнародна педагогічна онлайн  конференція «Навчання під час війни. Як не допустити освітньої катастрофи».

У конференції прийняло участь більше 12 000 працівників освіти.

Були розглянуті важливі питання, а саме: необхідність максимального відновлення закладів освіти, що зазнали руйнацій; підготування укриттів для убезпечення учнів; забезпечення учнів підручниками в умовах відсутності фінансування; забезпечення вчителів та учнів доступом до інтернету.

Через події в країні приоритетність цифрової трансформації освіти вкрай висока. Розглядались пропозиції надання підручників (з 2024 року) на конкурс з цифровими додатками. Віктор Круглов, генеральний директор видавництва «Ранок» презентував практичні рішення для вчителів та учнів 1-5 класів з надання безкоштовного  доступу  всім до електронних інтерактивних підручників. Таким чином, діти зможуть не лише опановувати весь необхідний теоретичний матеріал, а й виконувати різноманітні цікаві завдання, самостійно перевіряти правильність їх виконання, переглядати навчальні фільми й анімації, грати в ігри, мандрувати світом 3D, розв’язувати кросворди, складати пазли та багато іншого для свого розвитку.

Проєкт здійснюється за спільної ініціативи видавництва «Ранок» та партнерів: німецько-хорватського видавництва  Profil Klett (надання освітньої платформи), міжнародної  організації Rotary International, британської телерадіомовної корпорації ВВС (надання навчального відеоконтенту), українського дитячого телеканалу «ПЛЮСПЛЮС» (надання навчальних мультфільмів), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

Велика подяка організаторам та учасникам конференції! Допомога та підтримка – найважливіше, що потрібно викладачам у цей складний час. Тому з нетерпінням чекаємо на продовження задля покращення навчання своїх студентів! (сертефікати учасників додаються)

Переглянути конференцію та всі виступи учасників можна за посиланням  https://youtu.be/8Y-i0uINu9w

За матеріалами Катерини Горлової здобувачки вищої освіти 41ГЗ групи. 

1

2