Протягом усього навчального року студенти приймали активну участь у конкурсах науково-дослідних робіт різних рівнів. Серед них доцільно відмітити обласний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. Оскільки студентка факультету агротехнологій та екології спеціальності 101 “Екологія” 11 МБ ЕК групи ТИШКОВЕЦЬ Ганна стала лауреатом у номінації «Біологічні, хімічні, екологічні науки» та отримала диплом переможця. Робота підготовлена під керівництвом к.б.н., доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини. Із року в рік студенти спеціальності демонструють високий рівень підготовки наукових робіт та мають чисельні нагороди.

Подяка Щербина Фото Тишковець Диплом Тишковець

Студенти екологи на постійній основі приймають участь Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні» який проводиться щорічно. Зазначений конкурс проводиться у 2-а етапи. На першому – відбірковому роботи розглядаються спеціально створеною комісією, до складу якої входять представники факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету та незалежні експерти зі сфери охорони навколишнього середовища. За результатами відбіркового етапу автори робіт, що перемогли у першому етапі, традиційно запрошуються для участі у заключній конференції, де репрезентують власні доробки. На протязі багатьох років студенти спеціальності займали призові місця.

Зокрема у 2016 році студенти Люта Є. та Стеценко В. отримали диплом I-го ступеня, а у 2017 році Алімова І. та Піньковська А. отримали диплом II-го ступеня. Участь у конкурсі у 2019-2020 навчальному році Тишковець Г. із роботою «Динаміка поліморфізму Leptinotarsa decemlineata при обробці посівів інсектицидами» дозволила її набути цінний досвід та за результатами участі отримати сертифікат учасника конкурсу та подяку за активну участь. Високий рівень підготовки науково-дослідної роботи члени журі відмітили рекомендаційним листом в аспірантуру. Робота підготовлена під керівництвом к.б.н., доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини.

Рекомендований лист Сертифікат учасника Подяка

Окрім профільних науково-дослідних конкурсів студенти екологи приймали участь і у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія» і у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство» де отримали високі місця у загальному рейтинговому оцінюванні робіт. Роботи підготовлені під керівництвом к.б.н., доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини.

Вагомі досягнення попереднього навчального року є потужним стимулом для подальших звершень та досягнення на шляху науково-дослідної діяльності здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників спеціальності 101 – Екологія.

К.б.н., доцент Валентина ЩЕРБИНА