У сучасних умовах розвитку освітнього процесу задля досягнення поставленої мети, а саме – забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі архітектури та будівництва зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» велике значення має взаємодія усіх учасників, які приймають участь у розробці та реалізації освітньої програми.

За ініціативи деканату факультету агротехнологій та екології та кафедри геоекології і землеустрою 14 жовтня 2020 року відбулася робоча нарада з діючим представником  Національного агентства із забезпечення якості освіти Дарією Легезою. В форматі ZOOM-конференції були присутні представники кафедри геоекології і землеустрою, представники кафедр ТДАТУ, які забезпечують освітній процес та здобувачі вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
Під час спілкування зі студентами та викладачами Дарія Георгіївна акцентувала увагу на основних організаційних питаннях, які виникають під час проведення акредитації у дистанційному режимі. Було окреслено основні позиції освітньої програми, а саме: мета, фокус та унікальність ОП, відповідність загальних, професійних компетентностей та програмних результатів навчання освітнім компонентам,  оцінювання та державна атестація здобувачів вищої освіти.  Велику увагу було приділено циклам обов’язкових та вибіркових дисциплін, а також порядку та умовам обрання навчальних дисциплін за вибором здобувачів вищої освіти згідно діючого Положення у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.
Важливу роль під час організації освітнього процесу відіграють зовнішні стейкхолдери. Тому питанню становлення та розвитку освітнього простору, напрямам впливу стейкхолдерів на забезпечення якості освітньої діяльності було приділено значну увагу. У процесі спілкування активну участь приймали здобувачі вищої освіти.
Забезпечення якості вищої освіти шляхом розвитку потенціалу викладачів університету та здобувачів вищої освіти в реалізацію освітніх програм, дасть високі результати та підвищить конкурентоспроможність випускників на ринку праці.

Інформаційний супровід: заст. декана АТЕ з НР Юлія ЧЕБАНОВА

12 13 111 Новое изображение