29 травня на кафедрі геоекології і землеустрою відбулось планове засідання. Долучилась до засідання декан факультету агротехнологій та екології Іванова Ірина Євгенівна.

До переліку головних питань увійшло звітування за минулий період роботи та рекомендація науково-педагогічних працівників кафедри до участі у конкурсі на заміщення посад:

– доцента, к.б.н. Тарусової Н.В.

– доцента, к.б.н. Щербини В.В.

– асистента Ганчука М.М.

Головні питання, які пролунали на засіданні: пожежна безпека, охорона праці та технікаи безпеки на кафедрі; дотримання принципів академічної доброчесності при складанні здобувачами вищої освіти сесії за весняний семестр; підготовка «звіту кафедри ГЕЗ за 2019-2020 навчальний рік»; звіти про роботу кураторів кафедри за 2019-2020 н.р..

У форматі звітування кураторів, підведення підсумків показників по кураторським групам авчальний рік було проведено конкурс на звання «Кращого куратора» для спеціальностей 101 «Екологія» та 193 «Геодезія та землеустрій».