Практика займає важливе місце в підготовці бакалаврів і є основним компонентом освіти, який визначає якість їхньої професійної підготовки в цілому. Без практичного навчання неможливо підготувати студента до тих складних, практичних і різноманітних умов, які висуває робота. Навчальна практика з дисципліни Геодезичні роботи при землеустрої має за мету – поглибити і закріпити теоретичні знання студентів, виробити навички практичної і дослідницької роботи.

19 травня була проведена підсумкова он-лайн зустріч зі студентами 31 ГЗ та 11 С ГЗ, де студенти захищали свої звіти з практики, для яких навчальна практика з дисципліни Геодезичні роботи при землеустрої, в умовах карантину, проходила дистанційно. Декілька тижнів тому, керівником практики, старшим викладачем кафедри ГЕЗ Сідлецьким Б.Є. були наданні індивідуальні завдання для виконання робіт, план підготовки звіту та оформлення додатків.

Студенти виконували дистанційно, в режимі он-лайн конференції, два пов’язаних між собою завдання: з використанням отриманих координат земельної ділянки, виконано побудова землекористування цієї ж ділянка та обчислення її площі.

Приймали участь у проведенні підсумкової он-лайн зустрічі в режимі відеоконференції за допомогою сервісу ZOOM: в.о. зав. кафедри ГЕЗ – доцент Мовчан С.І., старший викладач – Чебанова Ю.В., асистент – Ангеловська А.О.

Інформацію підготували і сприяли технічному проведенню відеоконференції:

Мовчан С.І., Чебанова Ю.В., Ангеловська А.О.

изображение_viber_2020-05-19_20-38-30

20200519_120923Screenshot_20200519-121939_Zoom