dsBuffer19 лютого перестало битися серце чудової людини, професіонала своєї справи – Бориса Євгеновича Сідлецького

Співпраця Бориса Євгеновича з ТДАТУ нараховує більше 10 років. Борис Євгенович професіонал з великої літери поєднував виробничу та викладацьку діяльність.

Починаючи з 2010 року Борис Євгенович, працюючи на посаді старшого викладача кафедри гідравліки і теплотехніки, з 2019  – старшого викладача кафедри геоекології і землеустрою, де викладав дисципліни геодезичного спрямування, проводив навчальні практики.

Професійні поради, практична допомога студентам і викладачам стосовно підготовки і становлення спеціальності 193 «Геодезія і землеустрій» і просто чуйна, дружня допомога – все це вирізняло Бориса Євгеновича і залишиться в спогадах викладачів кафедри ГЕЗ.

Не залишався Борис Євгенович осторонь питань кафедри ГЕЗ в останні роки. Весь свій життєвий досвід, практичні знання і, навіть, навчальні підручники, обладнання – це дієва допомога, яку він завжди надавав кафедрі ГЕЗ.

До останнього часу Сідлецький Б.Є. працював зі студентами, передаючи їм свої знання  та досвід, віддаючи сили та позитивну енергію.

Колектив кафедри ГЕЗ висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Світла пам’ять і щирі спогади назавжди у наших серцях.

zahruzheno-7