Надання кваліфікованих консультацій, щодо формування індивідуального навчального плану студента, його реалізації протягом всього періоду навчання покладається на всіх кураторів ТДАТУ та кураторів академічних груп спеціальності 101 – Екологія зокрема. Які як наставники спрямовують свої зусилля на виховання цілісної, гармонійно розвиненої особистості, фахівця з сучасним рівнем професійної підготовки і широким світоглядом, незалежним рівнем загальної, національної та правової культури.

Куратори здобувачів вищої освіти за спеціальністю 101 – Екологія ознайомлюють студентів з принципами кредитно-модульної системи підготовки фахівців та можливостями формування індивідуальної навчальної програми; надають рекомендацій та консультацій студентам щодо формування їх індивідуальних навчальних програм, запису на вивчення конкретних навчальних дисциплін; проводять контроль за реалізацію індивідуальної навчальної програми студента; надають рекомендацій щодо реалізації практичної підготовки та можливостей майбутнього працевлаштування, тощо.

На протязі багатьох років відчайдушне, професійне, креативне та відповідальне ставлення науково-педагогічних працівників спеціальності до кураторської справи знаходить визнання як серед студентів підшефних груп та їх родичів так і серед колег.

Так доброзичливе ставлення та не байдуже відношення куратора студентів 3-го курсу Алли Олександрівни знайшло відображення у публікації статті «Человек на своїм месте!» у періодичному виданні «Публіка». В якій Олександра Анатоліївна Карлова висловлює слова щирої вдячності ректору Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, д.т.н., професору Кюрчеву Володимиру Миколайовичу та куратору групи Ангеловській Аллі Олександрівні.

IMG-7c489c9de01a1ea33a2899d35adbe155-V

Професійне визнання своєї роботи від колег здобула асистент кафедри Скиба Вікторія Павлівна куратор 41 ЕК групи, а наразі наставник магістрів першого року навчання, яка на університетському етапі  конкурсі «Кращий куратор академічної групи» у 2019-2020 н.р. зайняла І-е місце.

IMG-c617ce32bdc87eee007370eb1b6bf4e8-V IMG_6156

У попередні роки під час участі у конкурсі на кращого куратора доцент кафедри Щербина Валентина Вікторівна отримала ІІІ-тє місце представляючи власний досвід роботи зі студентами магістратури.

003-25-277x207 Диплом Щербина
001-25-558x419 002-26-277x208

За матеріалами кураторів: доц. Валентини Щербини, ас. Вікторії Скиби, ас. Алли Ангеловської