15 лютого 2019 р. на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведений семінар-практикум, присвячений Міжнародному дню водно-болотних угідь України. Його цільовою групою стали студенти та викладачі МДПУ і Таврійського державного агротехнологічного університету.

Організаторами семінару виступили кафедра екологічної безпеки та раціонального природокористування Університету і відділ благоустрою та екології Мелітопольської міської ради. Активну участь у семінарі взяли викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету, науковці Приазовського національного природного парку та еколог Мелітопольського району.

У ході семінару доповідачами були розкриті проблемні питання: місце водно-болотних угідь України у світі, роль Рамсарських угідь Запорізького регіону у збереженні  водно-болотних птахів, водно-болотні угіддя Приазовського НПП та проблеми їх збереження.

Доцент кафедри геоекології і землеустрою ТДАТУ, голова Басейнової ради річок Приазов’я  Мовчан С.І. у своїй доповіді розкрив питання перспективного переходу до басейнового управління водними ресурсами.

CIMG5793  CIMG5800

CIMG5801