20 листопада 2019 р. на базі ТОВ геоінформаційна компанія «КАДАСТР» (м. Мелітополь) відбувся практичний семінар «Сучасні тенденції практичної підготовки студентів». У семінарі взяли участь стейкхолдери, работодавці, здобувачі, члени проектної групи освітньо-професійної програми 193 «Геодезія та землеустрій»: Л.М. Даценко – гарант спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»,  О.В. Козачек    –  генеральний директор ТОВ геоінформаційна компанія «КАДАСТР», Л.М. Першин   –   заступник генерального директора, О.В. Зубков    –    головний інженер проектів, В.П. Гога  – спеціаліст із землеустрою та геодезії, М.В. Макаров., Л.А. Захожа, А.О. Фролова, М.В. Романюк, С.М. Тодорова – спеціалісти із землеустрою та геодезії, С.П. Лехман    –    головний спеціаліст із геодезії, Сахно В.А. – спеціаліст із землеустрою та геодезії (здобувач вищої освіти заочної форми навчання, студент ТДАТУ), С.І. Мовчан –  к.т.н., доцент кафедри геоекології і землеустою, Ю.В. Чебанова –  к.геогр.н, старший викладач, М.М. Ганчук та А.О. Ангеловська –  асистенти кафедри.

Головна мета семінару –  визначення стратегії та завдань практичної підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Д.геол.н, проф., гарант спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Л.М. Даценко ознайомила присутніх з особливостями освітньої програми, основними цілями, освітніми компонентами, які  сприяють формуванню загальних та фахових компетентностей, а також допомагають досягти програмних результатів навчання.

Співробітники кафедри геоекології і землеустрою, члени проектної групи к.т.н., доц. С.І. Мовчан, к.геогр.н., ст.викл. Ю.В. Чебанова, асистенти кафедри М.М. Ганчук та А.О. Ангеловська разом з гарантом донесли до присутніх переваги сучасного студоцентрованого підходу освітнього процесу у вищій школі.

Стейкхолдери рекомендували низку установ та громад Запорізької області, які потребують фахівців з геодезії та землеустрою. Це дає змогу здобувачам навчатися за дуальною формою навчання та можливість працевлаштування після закінчення університету.

У сучасних умовах розвитку освітнього процесу зустрічі такого формату дають можливість врахувати інтереси роботодавців та професіоналів-практиків під час розробки та реалізації освітніх програм, а також досягти поставленої мети: забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі архітектури та будівництва зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

4 5 IMG_20200114_162302 изображение_viber_2020-01-17_12-33-45