У рамках студоцентрованого підходу до освітнього процесу здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій» з задоволенням сприймають практику спілкування з професіоналами-практиками як своїй професійній галузі, так і суміжних сфер діяльності.

На цей раз в рамках освітнього процесу до кафедри завітала інженер з використання водних ресурсів Мелітопольського міжрайонного управління водного господарства Ірина Войталюк.

Мелітопольське МУВГ відноситься до Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я (м.Запоріжжя).  На сьогодні до головних функцій управління відноситься забезпечення задоволення потреб сільгоспвиробників і населення району у водних ресурсах для цілей зрошення. Вагомим завданням є забезпечення моніторингу зрошувальних земель. Відповідно стратегічним рішенням для реалізації даного завдання є професійна діяльність майбутніх фахівців, а доки студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», особливо враховуючи прогресивний темп землевпорядкування угідь, формування ОТГ.

Кардинально іншим напрямком діяльності управління є моніторинг водних ресурсів Мелітопольського та Приазовського районів. Опираючись на принцип басейнового управління водними ресурсами вагомим професійним аспектом здобувачів є навичок роботи з спеціалізованими комп’ютерними програмами та ГІС-системами для детального визначення меж водозборів басейнів річок, визначення трансформації русла з часом.

Формат проведення даних заходів надає змогу здобувачам вищої освіти впевнитись у необхідності та перспективності обраної спеціальності.

IMG_20200311_102927