Згідно наказу ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного д.т.н., професора КюрчеваВ.М., щодо поглибленого вивчення навчальної дисципліни «Електронні геодезичні прилади», студенти університету 21 ГЗ, 31 ГЗ і 21 С ГЗ здійснили навчально-ознайомчу поїздку до навчально-практичного центру «ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ ім. Дмитра Моторного» з 19 по 23 листопада 2019 р.

У стислі строки керівництвом коледжу директор Іванов Г.І., завідувачкою навчально-практичного центру Городецькою М.Л. та викладачами цього ж центру Довбнею В.О. (голова циклової комісії, викладач вищої категорії, викладач-методист, інженер-землевпорядник, агроном-педагог), Вачаєвою О.В. (викладач вищої категорії, інженер-гідротехнік, інженер-землевпорядник) і Новаковською О.А. (викладач вищої категорії, інженер-землевпорядник) було організовано і проведено навчальні заняття на високому навчально-методичному рівні. Теоретичні й практичні заняття за тривалістю відповідали тижневій підготовці, що становить 30 годин.

Для студентів, які перебували в навчально-практичному центрі, в доступній формі з детальним поясненням, було доведено основні теми, які в повній мірі відповідають сучасному вивченню геодезичних приладів та їх використанню в інженерній геодезії. Крім того, було проведено заняття із залученням провідних фахівців міста Нова Каховка, які щоденно виконують прикладні інженерні задачі й завдання з вимірювань, з використанням сучасних технологій. Результати поїздки до навчально-практичного центру було зафіксовано в результатах тестування, які люб’язно було надано завідувачкою центру  Городецькою М.Л.

У вільний час студенти і викладачі ТДАТУ здійснили екскурсійну ознайомчу прогуляну межами м. Нова Каховка та коледжу. За час проведений на березі Каховського водосховища, вулицями міста Нова Каховка і на території коледжу окрема подяка Дзюбак В.М., який за посадою в коледжі є інженер-електронщик, але за покликанням – це краєзнавець і фотограф самої високої кваліфікації. Крім цікавої розповіді, історичних довідок про місто, коледж Володимир Миколайович залишив на згадку гостям з м. Мелітополя велику кількість фотографій.

Висловлюємо слова подяки їдальні коледжу і особисто Сивцовій О.М. за гостинність і материнську турботу.

Студенти залишились задоволеними і щиро вдячними за теплий прийом дружньому колективу викладачів і студентів м. Нова Каховка.

За матеріалами к.т.н., доцента кафедри ГЕЗ Мовчана С.І.

IMG_8402 IMG_8436 IMG_8445 IMG_8459 IMG_8521 - копия IMG_8532 IMG_8537