Представники академічної спільноти, що відповідають за якість підготовки здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою «Екологія» постійно переглядають зміст дисциплін із врахуванням сучасних наукових досягнень і провідних практик у відповідній галузі. З цією метою проводяться різноманітні заходи, що реалізуються як в межах аудиторного фонду ТДАТУ так і на базі профільних установ, що зацікавлені у високому рівні підготовки майбутніх фахівців з екології.

До переліку таких заходів (що проводились як у до карантинний так і після карантинний період) можна віднести консультаційний круглий стіл на базі НПП «Приазовський» та освітні семінари із запрошенням фахівців природоохоронних установ.

Перший із перелічених заходів був проведений із залученням провідних викладачів кафедри та начальника наукового відділу Приазовського національного природного парку Барабохи Наталі  Миколаївни, а також її заступника Антоновського Олександра Григоровича, в ході якого були уточнені теми деяких практичних та лекційних занять з дисциплін профільного спрямування, що викладаються для здобувачів вищої освіти як першого (бакалаврського) так і другого (магістерського) рівня.

pnpp

Другий захід був проведений у форматі відкритого освітнього семінару для викладачів кафедри ГЕЗ із запрошенням випускниці спеціальності, а наразі в.о. молодшого наукового співробітника лабораторії біомоніторингу і заповідного степу Біосферного заповідника “Асканія-Нова” імені Ф.Е. Фальц-Фейна НААН Старовойтової Тетяни Вікторівни. В ході семінару доповідач визначив новітні підходи в галузі моніторингу довкілля та поділився власними напрацюваннями за матеріалами дисертації на здобуття ступеня кандидата біологічних наук над якою наразі працює.

20201002_102249 img0

К.б.н., доцент Валентина Щербина