З метою підвищення якості вивчення навчальних дисциплін зі спеціальності геодезія та землеустрій між Таврійським агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та Національним центром управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ), його структурним підрозділом Центром прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля (ЦПОСІ та КНП), (розташованим у с. Залісці Дунаєвецького району Хмельницької область) передано у постійне користування університету станцію моніторингу: контрольно-коригуючу станцію (ККС), що забезпечує підвищення точності знаходження місця користувача згідно з сигналами глобальних навігаційних супутникових систем.

Контрольно-коригуючу станцію, згідно «Угоди про співробітництво» (22 липня 2020 р), передано для використання в навчальному процесі, наукових та дослідницьких цілях кафедрі геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

В.о. зав. кафедри ГЕЗ, к.т.н., доцент Сергій Мовчан

1.УгодаЛ-1.Камен(07.08.2020 р.) 1.УгодаД-2.Камен(07.08.2020 р.)
3.УгодаЛ-3.Камен(07.08.2020 р.) 4.УгодаЛ-4.Акт(07.08.2020 р.)