На початку цього навчального року встановлено зв’язки з Миколаївським національним аграрним університетом. На кафедрі ґрунтознавства та агрохімії Миколаївського НАУ, яку очолює завідувач кафедри проф. Сергій Чорний, д.с-г.н. викладаються навчальні дисципліни зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Лише за перший семестр, цього навчального року (2021-2022 н.р.), проф. Чорний С.Г. з колегами Миколаївського НАУ прийняв участь в конференції «Меліорація та водовикористання», яку проведено на базі «ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ»:

Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прийняли участь в конференції «Перлини степового краю», яку проведено на базі Миколаївського національного аграрного університет:

Дереза О.О. Шляхи вирішення екологічних проблем агропромислового комплексу / О.О. Дереза, С.І. Мовчан, С.В. Дереза // Перлини степового краю : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 24-25 листопада 2021 р. м. Миколаїв. – Миколаїв МНАУ, 2021 р. – 68 с. С. 45-48.

Мовчан С.І. Інформаційні технології у підготовці майбутніх фахівців сфери екології та геодезії / С.І. Мовчан, А.Ю. Якунічева // Перлини степового краю : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 24-25 листопада 2021 р. м. Миколаїв. – Миколаїв МНАУ, 2021 р. – 68 с. С. 57-59.

Синяєва Л.В. Вплив «зеленої економіки» на сталий розвиток держави / Л.В. Синяєва, С.І. Мовчан // Перлини степового краю : матеріали Всеукраїнської науково- практичної конференції, 24-25 листопада 2021 р. м. Миколаїв. – Миколаїв МНАУ, 2021 р. – 68 с. С. 59-62.

Сподіваємось, що така співпраця між кафедрою геодезії і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного і кафедрою ґрунтознавства та агрохімії Миколаївського національного аграрного університет, буде продовжена у майбутньому.

Сергій Мовчан – зав.каф. ГЕЗ. Голова басейнової ради річок Приазов’я