Дуальна система навчання – це паралельне навчання в освітньому закладі та на виробництві. За основу цієї системи покладено принцип взаємного зв’язку теорії з практикою, що дозволяє студентам не лише знайомитися з виробництвом, але й засвоювати прийоми та навички роботи на робочих місцях підприємств.

Дуальне навчання у ТДАТУ започатковано у 2018 році та реалізується згідно Положення про порядок організації та проведення дуальної форми навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Траєкторія дуального навчання в ЗВО передбачає взаємодію керівника факультету, гаранта освітньої програми, куратора від підприємства та куратора від кафедри, що забезпечує підготовку здобувача ВО.

З метою обговорення поточних питань дуального навчання за ОПП «Геодезія та землеустрій» на кафедрі геоекології і землеустрою відбуваються систематичні зустрічі з усіма учасниками освітнього процесу. У межах співпраці кафедри ГЕЗ та Якимівським РВВ ДП «Центр ДЗК»  відбулась зустріч М.С. Овсяннікова (начальника Якимівського РВВ ДП «Центр ДЗК»)  з гарантом ОП «Геодезія та землеустрій» д.геол.н., професором Л.М. Даценко, деканом факультету к.с.-г.н., доцентом І.Є. Івановою, куратором від кафедри асистентом М.М. Ганчуком. На зустрічі було визначено програму дуального навчання здобувача вищої освіти Бражка С.В. на 2020-2021 н.р.

Розвиток та стабільність дуальної системи навчання буде здійснено тільки  при спільній та налагодженій роботі  всіх учасників освітнього процесу в системі ЗВО, стейкхолдерів, здобувачів вищої освіти з обов’язковим врахуванням специфіки кожної освітньої програми.

Бражко та роботодавець Овсянніков Бражко Овсянніков