2019-10-11-conference-11 8-11 жовтня 2019 року на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася X щорічна Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми геології фанерозою України». До складу оргкомітету конференції увійшла завідувачка кафедри геоекології і землеустрою, доктор геологічних наук, професор Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного Людмила Даценко.

Організували і провели науковий форум викладачі та працівники кафедри історичної геології та палеонтології факультету геології ЛНУ ім.Івана Франка. Цьогоріч  захід присвячено 95-й річниці створення кафедри історичної геології та палеонтології і 120-й річниці від народження відомого палеонтолога Северина Івановича Пастернака.

У наукових доповідях учасники конференції окреслили актуальне коло питань, пов’язаних із найважливішими проблемами детальної стратиграфії та пошарової кореляції розрізів, біостратиграфії, закономірностей розміщення та умов формування родовищ корисних копалин України. Професор Людмила Даценко виступила з доповіддю про родовища корисних копалин Північно-Західного та Східного Приазов’я. Виголошені наукові доповіді, за очікуваннями організаторів заходу, матимуть надзвичайно цінне практичне застосовування у майбутньому, адже їхня тематика безпосередньо стосується стратегічно важливих для держави напрямів економіки.

До початку роботи конференції видано матеріали X Всеукраїнської наукової конференції, які розкривають дослідження понад 60 авторів та співавторів. До співавторства з проф. Людмилою Даценко долучились викладачі кафедри ГЕЗ Юлія Чебанова та Максим Ганчук.  Тематика наукового зібрання є надзвичайно актуальною, адже вона охоплює найновіші палеонтолого-стратиграфічні досягнення, які застосовують у вивченні осадових відкладів різних регіонів України та світу.

IMG_20191018_085228 2019-10-11-conference-07 2019-10-11-conference-06