17 червня 2020 р. у режимі ZOOM-конференції, під головуванням в.о. завідувача кафедри геоекології і землеустрою Сергія Мовчана, який на громадських засадах очолює Басейнову раду річок Приазов’я, було проведено чергове засідання цієї громадської організації.

Робота зборів Басейнової ради пройшла згідно порядку денному, а також було розглянуто поточні  питання.

У порядку денному роботи Басейнової ради були питання, які безпосередньо стосуються роботи громадських організацій, наукових установ, навчальних закладів, громадських організацій, учнівської молоді та студентства.

Мова йде «Про інформування громадськості про реалізацію державної політики у сфері управління, використання та відтворення водних ресурсів, проведення заходів з популяризації екологічних знань серед населення». З цього питання доповідь зроблено виконавчим секретарем Басейнової ради, виконуючу обов’язки заступника начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я Інну Рибалко.

З метою інформування громадськості про реалізацію державної політики у сфері управління, використання та відтворення водних ресурсів, проведення заходів з популяризації екологічних знань серед населення, БУВР річок Приазов’я постійно ведеться робота з цих питань.

На сайті управління в розділі «Діяльність» розміщені підрубрики «Облік водокористування» та «Дозвіл на спеціальне водокористування», в яких докладно висвітлено інформацію щодо:

– узагальнених даних водоспоживання та водовідведення користувачами Запорізької області на підставі  форми №2ТП-водгосп (річна) за 2019 рік, та порівняння з попередніми роками;

– оформлення документів дозвільного характеру з посиланням на діючу нормативну базу на теперішній час.

Одночасно у рубриці «Останні новини» викладається інформація щодо розгляду документів дозвільного характеру на порталі «Е-дозвіл» та останні зміни у водному законодавстві України.

Подальшими напрямками роботи Басейнової ради річок Приазов’я є продовження проведення еко-просвітницької роботи серед населення шляхом розміщення інформації на власних веб-са20йтах, поширення у соціальній мережі Facebook, розсилка інформаційних повідомлень для представників місцевих органів влади, співпраця з регіональними ЗМІ, громадськими організаціями, науковими установами, навчальними закладами, громадськими організаціями із залученням членів Басейнової ради – постійно.

Новина на сайті БУВР річок Приазов’я  https://buvrzp.gov.ua/2020/06/17/засідання-басейнової-ради-річок-приа-3/

Голова Басейнової ради річок Приазов’я Сергій Мовчан

зум- басейнова рада 2зум- басейнова рада