На початку липня цього року (02.07.2020 р.) студенти, співробітники та викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прийняли участь в ХІ-ій науково-практичній конференції «Меліорація та водовикористання. Технології та еколого-економічні рішення в сучасних умовах господарювання».

Конференцію було проведено на базі двох організацій Запорізької області. Пленарне засідання у приміщенні  Дніпрорудненського індустріального коледжу (м. Дніпрорудне).

А робочу практичну частина конференції на території Приватного акціонерного товариства «Племзавод Степной» ( Кам’янсько-Дніпровський район).  Приємно і гостинно приймали учасників конференції у виробничих підрозділах славнозвісного сільськогосподарського підприємства.

Високий рівень проведення конференції підтвердили сумісні доповіді на пленарному засіданні, знайомство з матеріально-технічною базою Дніпрорудненського індустріального коледжу і напрямами підготовки спеціалістів на базі цього навчального закладу.

Знайомство із системою зрошення, технологією утримування великої рогатої худоби, специфікою годівлі  та іншими виробничими аспектами та  господарськими об’єктами у Приватному акціонерному товаристві «Племзавод Степной» лише підтвердило, що база проведення конференції ефективно забезпечило проведення її практичної частини на сучасному високотехнологічному рівні.

Особливу подяку висловлюємо співробітникам вищезазначених установ, а також їх керівникам:

Новік Наталії Вікторівні, директору Дніпрорудненського індустріального коледжу, викладачу вищої кваліфікаційної категорії, викладачу-методисту.

Волкову Анатолію Анатолійовичу, кандидату сільськогосподарських наук, генеральному директору ПрАТ ”Племзавод Степной”, який має почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», повного кавалеру ордена «За заслуги» ІІІ, ІІ, І ступенів. Крім того, Анатолій Анатолійович входить до наглядової ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Усі учасники конференції: студенти, співробітники та викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного вдячні за високу організацію і гостинність співробітникам  Дніпрорудненського індустріального коледжу і працівникам Приватного акціонерного товариства «Племзавод Степной».

РОБОЧА ПРОГРАМА ХІ-ій науково-практичній конференції

Колллаж02.07.2020 р.(30.06.2019 р.)(22.08.2020 р.)_1 Колллаж02.07.2020 р.(30.06.2019 р.)(22.08.2020 р.)_3 Колллаж02.07.2020 р.(30.06.2019 р.)(22.08.2020 р.)_4 Колллаж02.07.2020 р.(30.06.2019 р.)(22.08.2020 р.)_5