Одним с форматів дистанційного навчання та спілкування зі студентами стали заплановані zoom-зустрічі. Не стає виключенням і проведення кураторських груп, особливо якщо постає великий перелік вагомих питань для обговорення.

Для студентів 4 курсу цей рік є завершальним у рамках навчання на освітній програмі бакалаврського рівня вищої освіти. Відповідно до переліку тем винесених на кураторську годину входять: дистанційний поточний модульний контроль та екзаменаційна сесія; підготовка до державного іспиту (строки та можливі варіанти проведення).

Основним питанням, яке викликає стурбованість у здобувачів на даному етапі навчання є здача ЄВІ з іноземної мови для вступу до магістратури за спеціальністю 101 «Екологія».  Спираючись на консультативну підтримку деканату факультету АТЕ та приймальної комісії ТДАТУ були обговорені строки подачі документів для реєстрації на ЄВІ, розглянуто зразок оформлення заяви та основний перелік документів необхідних для складання іспиту. Визначені міста, де потенційні абітурієнти можуть скласти іспит з англійської, німецької та французької мови відповідно.

Куратор 41 ЕК Вікторія Скиба

изображение_viber_2020-04-29_18-41-19 изображение_viber_2020-04-29_18-40-39 изображение_viber_2020-04-29_18-40-37 2 141 Ек кураторский