3 березня 2021 року згідно плану роботи куратора в 21ЕЕ групі відбулася кураторська година «Українські династії. Сімейний альбом», яку провела завідувачка відділом наукової бібліотеки Світлана Голодова.

Студенти групи та куратор, доцент кафедри ЕТЕМ Діна Нестерчук, поринули в інформаційний простір про яскраві, непересічні особистості, котрі залишили помітний слід у вітчизняній історії, котрі чесно й свято прагнули виконати свій обов’язок перед рідним українським народом.

Студенти з зацікавленням слухали і переглядали презентацію про українські родові династії Косачів-Драгоманових, Антоновичів, Кульчицьких, Лисенків, Тобілевичів, Симиренків, Левицьких, Терещенків, Дорошенків, Тулубів, Альчевських, Рильських.

Доповідач надала повну характеристику кожній зі славетних династій та їх родових традицій, так як усі ці елітні родини були осередками національної свідомості і брали участь в культурному, науковому, освітньому, економічному, правовому, суспільно-політичному житті України.

Час промайнув непомітно, пролунав дзвоник на перерву, а в лекційній аудиторії не стихали слова подяки студентів до Світлані Олександрівні за цікаву розповідь про видатні українські династії, як пантеон найвизначніших українців на всі часи.

Діна Нестерчук,
куратор 21ЕЕ групи