Лабораторія призначена для вивчення дисциплін « «Електротехнології», «Електротехнології в АПК». Вона оснащена діючими лабораторними стендами, вимірювальними системами, лабораторним устаткуванням, навчальними стендами, комп’ютерною технікою тощо.

Ознайомлення студентів з електроводонагрівачами, електрокалориферами, електрозварювальним обладнанням та установками електронно-іонних технологій необхідно для наочного навчання студентів та забезпечує набуття навиків експлуатації  електротехнологічного обладнання.

Обладнання лабораторії дозволяють навчати студентів і проводити магістерські наукові дослідження із впливу електричних, магнітних, електромагнітних полів та випромінювань на продукти та матеріали з метою вдосконалення існуючих, або створення нових електротехнологічних процесів, установок та систем, направлених на підвищення кількості та якості виробництва, переробки та зберігання біологічних об’єктів, продукції і сировини.

DSC_1080  DSC_1083

DSC_1085 DSC_1089