Оснащена приладами та установками, необхідними для проведення лабораторних робіт з теплотехнічних дисциплін, які викладаються в університеті, а також для проведення робіт за спеціальностями.

В лабораторії розташовано 2 стенда, які забезпечують проведення 4 лабораторних робіт з дисципліни «Теплотехніка» та «Теплові насоси, теплові двигуни та теплогенеруючі установки» для студентів 3 курсу та 2С курсу енергетичного факультету.

При проведенні лабораторних робіт під керівництвом викладача студенти формують знання та підтверджують вміння, які необхідні фахівцям щодо методів отримання, перетворення, передачі і використання теплоти в оптимальній мірі; можливості підбору і, за потреби, експлуатації необхідного теплотехнічного обладнання; максимальної економії теплових енергоресурсів і матеріалів при цьому; інтенсифікації і оптимізації технологічних процесів; виявлення і використання вторинних і нетрадиційних теплоенергоресурсів.

IMG_2132IMG_2135IMG_2139IMG_2146

Теплогенератор ТГ-1,5