Оснащена приладами та установками, необхідними для проведення лабораторних робіт з теплотехнічних дисциплін, які викладаються в університеті, а також для проведення робіт за спеціальностями.

В лабораторії розташовано 5 стендів, які забезпечують проведення 6 лабораторних робіт з дисципліни «Теплотехніка» та «Теплові насоси, теплові двигуни та теплогенеруючі установки» для студентів 3 курсу та 2С курсу енергетичного факультету.

Студенти вивчають термодинамічні основи стискання газів в об’ємних компресорах та обґрунтування необхідності багатосхідчастого стискання повітря, вивчають призначення, будову і принцип роботи повітряних та газових об’ємних компресорів.

Лаб компл. облад для визнач коэф. теплопровідностіЛаб установка для випробовування компресораЛаб установка для випробовування теплообмінника типу труба в трубіIMG_2183