29 вересня 2022 р. в межах діяльності Вищої школи педагогічної майстерності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся майстер-клас «Патентування як засіб втілення особистих ідей». Спікером виступив к.т.н., доцент кафедри електроенергетики і електротехнологій Віктор ПЕТРОВ. Майстер-клас був корисним як науково-педагогічним працівникам університету, керівникам наукових гуртків, так і самим студентам, які активно займаються науковою діяльністю.

Спікер наголосив, що рівень економіки будь-якої країни залежить від її науково-технічного, інноваційного потенціалу. Одним із важливих чинників інноваційного зростання економіки країни є розвиток сфери інтелектуальної власності. Було розглянуто динаміку основних показників функціонування сфери інтелектуальної власності, рейтинги країни в міжнародній системі захисту прав інтелектуальної власності, що область застосування результатів дослідження основних тенденцій світового та національного ринку інновацій та національної системи інтелектуальної власності дозволить більш точно коригувати напрями та стратегію розвитку сфери та визначити найбільш проблемні питання.

На особистих прикладах спікер майстер-класу розповів слухачам, як подавати заявки на корисну модель, як реалізувати свої ідеї, надав корисні поради, студенти задавали питання та дискутували стосовно певних ідей.