З початком нового начального року на кафедрі електроенергетики і електротехнологій продовжується наукова робота викладачів та відновилися заняття у студентських гуртах. У вересні та листопаді підсумки досліджень представлені у наукових конференціях.

Так на ІI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблем якості, інновації» керівник та студенти наукового гуртка “Енергозбереження в теплотехнологіях” розглядали питання використання сонячної енергії для тепловодопостачання систем гарячого водопостачання в індивідуальному житловому будівництві. В свою чергу учасники гуртка “Електротехнології в агропромисловому комплексі” розглядали конструкції електрохімічного захисту обладнання від корозії та можливість очищення води та стоків методом прямого електролізу.

1 листопада 2022 р. у КОГПА ім. Тараса Шевченка пройшла VІI науково-практична конференція «Litteris et artibus: нові горизонти». У роботі технологічної секції конференції керівник та здобувачі вищої освіти, які входять до складу наукового гуртка “Енергозбереження в теплотехнологіях” розглядали типи відновлюваних джерел енергії та використання низькопотенційної енергії для виробництва електричної та теплової енергії. У тій же секції учасники гуртка “Електротехнології в агропромисловому комплексі” розглядали перспективи виробництва зеленого водню.

Наступні дослідження були обговорені на чергових засіданнях кружків.