Після завершення навчання, з метою визначення фактичної відповідності підготовки випускників  нормативним освітньо-кваліфікаційним вимогам на факультеті енергетики та комп’ютерних технологій для здобувачів вищої освіти першого освітнього ступеню “Бакалавр” спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денного навчання проводився комплексний державний кваліфікаційний екзамен.  Робота зі студентами 41ЕЕ та 21СЕЕ груп проводилась дистанційно (в режимі Online).

Фахова комісія відмітила, що здобувачі вищої освіти зарекомендували себе, як відповідальні і цілеспрямовані фахівці, які володіють базовими знаннями теоретичної підготовки та орієнтовані на обрану спеціальність. Якість знань 41 ЕЕ – 63,6%, 21СЕЕ – 46,2%.

Вітаємо випускників з подоланням першої сходинки професійного становлення та бажаємо успіхів для вступу на навчання для здобуття ступеня “Магістр”.