Loading Події

« Усі Події

Студенти запрошуються до участі у проекті “Агро-2019”

Листопад 20 - Грудень 31

Протягом листопада-грудня 2018 р. Фондом Бориса Колеснікова проводиться всеукраїнський освітній проект «Агро 2019». Цей конкурс націлений на студентів профільних вузів України, щоб підтримати їх прагнення реалізуватися в професії, перевірити знання і мотивувати майбутніх аграріїв для розвитку вітчизняної сільськогосподарської галузі.

До участі в «Агро 2019» запрошуються студенти денної форми навчання і молоді фахівці від 17 до 25 років включно. Їм необхідно пройти онлайн-реєстрацію в проекті (http://kolesnikovfund.org/ru/agro-2019), далі конкурсантів чекають два відбіркові етапи (комплексне тестування з профільних предметів і захист власних бізнес-розробок в фіналі).

Члени журі визначать тридцять авторів найперспективніших стартапів. У лютому 2019 року ці фірми відправляться на світову виставку сільського господарства і тваринництва SIMA 2019 в Париж.

Запрошуємо до участі у проекті!

Науково-дослідна частина

Початок: