Loading Події

« Усі Події

  • This Подія has passed.

МОН України оголошує конкурсний відбір проектів молодих учених

Липень 11 - Вересень 6

Шановні колеги!

Міністерством освіти і науки України оголошено конкурсний відбір проектів молодих учених та оприлюднено відповідний наказ №983 від 04.07.2019 «Про оголошення конкурсного відбору в 2019 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» Конкурс проводиться з метою забезпечення підтримки молодих учених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних  проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці.

Запрошуємо молодих науковців та дослідницькі групи НДІ університету взяти участь у першому (внутрішньоуніверситетському) етапі цього Конкурсу.

Відбір проектів проводять науково-технічні ради НДІ, результати затверджуються Вченою радою університету.

Подальше виконання цих робіт і розробок буде відбуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету згідно з наступною тематикою.

Форма проекту вказана в додатку 1 наказу МОН від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління  Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними».

Умови конкурсу наводяться в наказі ректора університету

Перший етап Конкурсу має завершитися 06 вересня 2019 р. Він проводиться на базі єдиної електронної інформаційної системи «Наука в університетах» і тому в зв’язку із відповідними організаційно-технічними роботами проекти мають бути повністю готові не пізніше 26 серпня 2019 р.

За довідковою інформацією звертатися до ради молодих вчених ТДАТУ (Попрядухін В.С.) та науково-дослідної частини ТДАТУ (Прус Ю.О.) По заповненню в проекті п. 8 «Фінансове обґрунтування витрат для виконання проекту» звертатися до начальника НДЧ Пруса Ю.О.

1. Наказ №1287 від 14.12.2015

2. Наказ №932 від 04 07 2019

3. Тематика проектів наукових робіт молодих вчених -Назви секцій

3.1 Назви наукових напрямів Секцій

4. Проект молодих вчених (форма)-2019

5. Науково-експертний висновок-2019

Деталі

Початок:
Липень 11
Закінчення:
Вересень 6