Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Прийом заяв і документів на вступ до ТДАТУ розпочато! Основні етапи Вступної кампанії-2022

29.07.2022 - 08.08.2022

Привіт, абітурієнте!? Вступна кампанія вже у повному розпалі і знаходиться на етапі подач заявок для вступу. ?У цьому пості ми розповімо тобі про всі тонкощі подач заявок для вступу на бакалавра. ?

Перше з чого ми почнемо – дедлайни ?

29 липня – початок прийому заяв і документів

8 серпня – закінчення прийому заяв і документів (на основі співбесіди)

23 серпня – закінчення прийому заяв і документів (на основі НМТ)

9-16 серпня  – проведення індивідуальних усних співбесід (за потребою)

17 серпня – оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування (квота-2)

29 серпня – оприлюднення списків осіб за державним замовленням

5 вересня – оприлюднення списків осіб за кошти фіз/юр осіб

З 22 серпня по 30 вересня – зарахування вступників

Покрокова інструкція ⤵

Якщо ти абітурієнт з тимчасово окупованих територій , ти можеш вступити, до ТДАТУ імені Дмитра Моторного, за спрощеною системою.

1. Якщо ти не маєш можливості виїхати з ТОТ для складання НМТ, ти зможеш пройти дистанційну вступну співбесіду або творчий конкурс.?

Для реєстрації до приймальної комісії необхідно надати:

– заяву;

– анкету;

– скановану копію документа, що посвідчує особу (паспорт);

– фотокартку розміром 3х4 см (у форматі JPG, розміром до 1 МБ).?

1. Якщо ти отримав позитивний результат на вступних випробуваннях, то зможеш скористатися спеціальною квотою (квота-2) на бюджетну форму навчання.?
  2. Якщо ж ти плануєш вступати на контрактну форму навчання – достатньо буде подати тільки мотиваційний лист до приймальної комісії?
  3. Дочекайся завершення прийому заяв та побач себе в списках вступників, рекомендованих до зарахування, які будуть оприлюднені на сайті приймальної комісії ТДАТУ.
  4. Підтвердь своє бажання навчатися в ТДАТУ, надавши документи до приймальної комісії в паперовому або електронному вигляді (з використанням кваліфікованого електронного підпису).

Електронна пошта Приймальної комісії pk@tsatu.edu.ua

Завершальна частина посту – зв’язок з нами??️

☎️ (061) 289-12-99 – стаціонарний,

?(099) 614-83-02 – мобільний.

Наш офіційний сайт: http://www.tsatu.edu.ua,  на який ти завжди можеш перейти та, за потреби, знайти відповіді на усі хвилюючи питання самостійно.

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

Обирай якісну та сучасну освіту! Обирай Таврійський Державний Агротехнологічний Університет імені Дмитра Моторного ?

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2

Початок:
29.07.2022