Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

КОНКУРС КРАСИ «МІС І МІСТЕР ТДАТУ – 2018»

24.04.2018 @ 17:00 - 19:00

24 квітня 2018 року о 17.00 у Центрі культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету відбудеться традиційний конкурс «Міс і Містер ТДАТУ: Краса по-українськи 2018».

На головні титули претендували по шість студенток і студентів з різних факультетів університету. Ізюминкою конкурсу цього року є грецька тематика, грецькі боги.

Глядачі зможуть побачити кілька виходів у різних образах. Хлопці та дівчата представлять себе короткою розповіддю і відповідями на питання ведучих, у хореографічному конкурсі – конкурсанти будуть дефілювали по сцені у вишиванках і сукнях з українським колоритом, у вечірніх сукнях. Планується конкурс «купальних костюмів». Оригінальним конкурсом буде творчої майстерні «Золотий крючок». Також буде представлений конкурс «Спорт для всіх». Переможці отримують призи від спонсорів.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати наших чарівних конкурсанток та мужніх конкурсантів.

Дата:
Час: