Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Конкурс наукових робіт та науково-технічних розробок молодих учених (МОН)

15.06.2016 @ 08:00 - 17.06.2016 @ 17:00

Шановні колеги! Міністерством освіти і науки України оголошено конкурсний відбір проектів молодих учених та оприлюднено відповідний наказ № 545 «Про оголошення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених»

Конкурс проводиться з метою забезпечення підтримки молодих учених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних  проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці.

Запрошуємо молодих науковців та дослідницькі групи НДІ університету взяти участь у першому (внутрішньоуніверситетському) етапі цього Конкурсу.

Відбір проектів проводять науково-технічні ради НДІ, результати затверджуються Вченою радою університету.

Подальше виконання цих робіт і розробок буде відбуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету згідно з наступною тематикою (див. прикріплення).

Матеріали проектів університет повинен відправити до 21 червня. Відповідно, проекти мають бути готові раніше (орієнтовно – 15-17 червня).

За довідковою інформацією звертатися до ради молодих вчених ТДАТУ (Кашкарьов А.О.) та науково-дослідної частини ТДАТУ (Прус Ю.О.) По заповненню в проекті п. 8 «Фінансове обґрунтування витрат для виконання проекту» звертатися до начальника НДЧ Пруса Ю.О.

1. Тематика проектів наукових робіт молодих вчених -Назви секцій

2. Форма проекту наукової роботи молодих вчених