Loading Події

• This Подія has passed.

Набір до студії вокалу “D’Voice” ТДАТУ

07.09.2016

Студія вокалу “D’Voice” Таврійського державного агротехнологічного університету оголошує набір усіх бажаючих покращити свої уміння, вдосконалити свій талант та поставити голос. Формуються дитячі та юнацькі групи від 4 до 17 років, студентські та дорослі (18 років+).

Досвічені тренери з вокалу: Дмитро Дорошенко (переможець мелітопольського телепроекту “Стань Зіркою”, переможець караоке-турніру, дипломант і лауреат численних фестивалів і конкурсів, учасник різних проектів: “Х Фактор”, “Україна має талант”, “Голос країни”, 8 років роботи музикантом); Олена Дорошенко (дипломант і лауреат численних фестивалів і конкурсів, учасник проектів: “Х Фактор”, “Україна має талант”, “Голос країни”, 5 років досвіду роботи педагогом з вокалу).

Звертайтеся: м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18, Центр культури та дозвілля ТДАТУ чи за тел. 097-892-05-84, 096-345-63-74.

Студия вокала в ТГАТУ

Дата: