Loading Події

• This Подія has passed.

Науково-методична конференція ТДАТУ

31.03.2017 @ 14:00 - 17:00

31 березня 2017 року о 14-00 в ауд. 1.127 ТДАТУ відбудеться  пленарне засідання Науково-методичної конференції ТДАТУ «Теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти формування компетентності в процесі навчання студентів».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово ректора університету, д.т.н., професора, члена-кореспондента НААНУ Кюрчева Володимира Миколайовича
  2. Про актуальність теоретико-методологічних та психолого-педагогічних аспектів формування компетентності в процесі навчання студентів (проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко Олександр Петрович)
  3. Постметодика або нова філософія освіти (д.філ.н., професор кафедри психології МДПУ ім. Б.Хмельницького Троїцька Тамара Серафимівна)
  4. Розвиток професійних та особистісних компетенцій як фактор підвищення конкурентоспроможності молодих спеціалістів (к.е.н., доцент кафедри маркетингу Серських Надія Сергіївна)
  5. Застосування багатовимірного статистичного аналізу при комп’ютерній обробці бази даних моніторингу навчального процесу в ТДАТУ (к.т.н., доцент кафедри вищої математики і фізики Данченко Микола Миколайович)
  6. Застосування статистичних методів аналізу для адекватної інтерпретації результатів успішності здобувачів вищої освіти (к.т.н., доцент кафедри МВЗ Кувачов Володимир Петрович)
  7. Обговорення, підведення підсумків конференції, прийняття резолюції

Запрошуються науково-педагогічні працівники ТДАТУ