Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Оголошено конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок

24.11.2022 - 30.11.2022

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок (далі – дослідження та розробки),виконання яких розпочнеться у 2023 році за рахунок коштів державного бюджету (Наказ МОН №1032 від 17 листопада  2022 року)

Конкурс проводиться з метою з метою підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок.

Запрошуємо науковців та дослідницькі групи НДІ університету взяти участь у першому (внутрішньоуніверситетському) етапі цього Конкурсу. Термін проведення першого етапу Конкурсу – до 28 листопада 2021 року.

Відбір проектівдосліджень і розробок проводять науково-технічні ради НДІ, результати затверджуються Вченою радою університету.

Формування тематики досліджень та розробок здійснюється відповідно до:

• наказу Міністерства освіти і науки України від 03.02.2022 № 109 «(Про внесення змін до тематики наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок Міністерства освіти і науки України на 2022-2026 роки»;
  • переліку тематичних напрямів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2022 № 914 «Деякі питання проведення конкурсного відбору експертів з експертизи проектів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме Міністерство освіти і науки України, та звітів про їх виконання».

При формуванні тематики наукових досліджень і розробок необхідно орієнтуватись на вирішення найактуальніших проблем у сфері розвитку науки й економіки та на підвищення обороноздатності та національної безпеки держави.

Терміни виконання проектів:

• фундаментальні та прикладні дослідження – до 36 місяців
  • науково-технічні (експериментальні) розробки – до 24 місяців

Другий етап Конкурсу відбуватиметься з 16 грудня по 29 грудня 2022 року шляхом експертизи проектів наукових досліджень і розробок експертами секцій за фаховими напрямамиНаукової ради МОН,

Результати експертизи розглядатимуться та затверджуватимуться на засіданнях відповідних секцій. Результати Конкурсу мають бути оголошені до 30 грудня 2022 року.

За довідковою інформацією (зокрема, щодо фінансового обґрунтування витрат для виконання проекту)звертатися до науково-дослідної частини ТДАТУ (Прус Ю.О.).

1. Тематика наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок 2022-2026

2. Перелік тематичних напрямів

3. ДК-2022_Д1_ФундДосл_Форма_Ш