Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Оголошено проведення обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки

11.09.2020 - 10.10.2020

Запорізька обласна державна адміністрація оголошує проведення конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки за 2020 рік. Конкурс проводиться у Запорізькій області щорічно протягом 2017-2021 років.

Учасниками конкурсу можуть бути особи, які проживають на території Запорізької області. Переможці конкурсу визначаються в наступних категоріях:

• студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІУ рівнів акредитації всіх форм власності;
• молоді спеціалісти промислових підприємств, установ та організацій області всіх форм власності віком від 18 до 35 років;
• молоді науковці (доктори, кандидати наук, докторанти, аспіранти, викладачі, здобувачі, наукові працівники віком до 35 років).

Конкурс проводиться у номінаціях:

• фізико-математичні науки;
• біологічні, хімічні, екологічні науки;
• географічні та геологічні науки;
• технічні науки; сільськогосподарські науки;
• економічні науки;
• філологічні науки;
• державне управління та політичні науки;
• менеджмент управління.

Подання на претендента готує ТДАТУ. Пакет документів для участі в конкурсі має включати:

• відомості про автора та наукового керівника;
• рекомендацію за підписом керівництва (витяг з протоколу кафедри);
• наукову роботу (1 екземпляр обсягом до 25 друкованих сторінок тексту);
• короткий опис творчого шляху, досягнень у конкурсах за попередні роки.

Основними критеріями для оцінювання поданих матеріалів є:

• актуальність теми (10 балів);
• наявність елементів наукової новизни (10 балів);
• глибина наукового опрацювання проблеми (10 балів);
• оригінальність методів дослідження (10 балів);
• повнота, коректність та структурованість викладення матеріалу (10 балів);
• певні досягнення (авторські доробки та пропозиції щодо вирішення проблеми) (5 балів);
• наявність наукових публікацій, виступів на науково-практичних конференціях, грамот, дипломів та інших заохочувальних відзнак за наукові досягнення у відповідній галузі (5 балів).

Робота переможця повинна отримати не менше ніж 45 балів.

Засідання конкурсної комісії відбудеться не пізніше 01 листопада. Переможцям буде виплачена грошова премія з коштів обласного бюджету, розмір якої є єдиним для усіх переможців.

Нагородження за результатами конкурсу відбудеться в урочистій обстановці. Результати конкурсу підлягають оприлюдненню в місцевих засобах масової інформації.

Матеріали для участі в конкурсі слід подати у НДЧ університету (ауд. 9.209) до 10 жовтня 2020 р.

За довідками звертатись до Гончарової В.В., тел. 42-04-35, 097-498-30-80.

положення

лист