Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

ТДАТУ оголошує конкурс на заміщення посади доцентів кафедри “маркетинг” та “облік і оподаткування”

23.01.2019 - 23.02.2019

Таврійський державний агротехнологічний університет оголошує конкурс на заміщення посад:

•          доцент кафедри обліку і оподаткування – 1 посада;
  •          доцент кафедри маркетингу – 1 посада.

Термін подачі документів на конкурс – 1 місяць з дня опублікування оголошення.

Заяву з додатком особового листка по обліку кадрів, автобіографію, копію трудової книжки завіреною за місцем роботи, копію паспорта, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, фотокартки розміром 3х4см.- 4шт., копію диплома про повну вищу освіту та додаток до нього, копії диплома наукового ступеня і атестату про присвоєння вченого звання, копію документів які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років, список наукових праць і охоронних документів на наукові розробки направляти на ім’я ректора за адресою:

72310 м. Мелітополь пр. Б-Хмельницького, 18

Телефон для довідок:      42-06-18 – приймальня ректора

42-03-45 – відділ кадрів.

Початок:
23.01.2019