Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

03.10.2019 - 15.10.2019

Дай пораду президенту – отримай iPhone XS (конкурс)

Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» для студентів українських вищих навчальних закладів.

Після обрання Володимира Зеленського новим президентом України кожен з нас сподівається на зрушення країни з багаторічної мертвої точки. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – це далеко не повний список трансформацій, на які очікують громадяни. Тому ми вважаємо, що саме молоді українці зможуть стати творцями цих змін у країні.

Тому ми ініціюємо конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб студенти змогли висловити свої думки та побажання новообраному президенту України.

Якщо тобі є, що сказати, – скоріше заповнюй заявку та пиши свої поради на Maanimo. Термін подачі до 15 жовтня. Автор найкращих пропозицій виграє крутий подарунок від фінансового порталу Maanimo − iPhone XS.

Ознайомитися з правилами проекту та подати заявку можна за посиланням: https://maanimo.com/projects/molod-znae.

Початок:
Закінчення: