Loading Події

« Усі Події

Запрошення на міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Новації в технології та обладнанні готельно-ресторанних, харчових і переробних виробництв»

Жовтень 15 - Листопад 24

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Новації в технології та обладнанні готельно-ресторанних, харчових і переробних виробництв».

Вона відбудеться на базі кафедр обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика і харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного 24 листопада 2020 року

До участі в конференції запрошуються викладачі й співробітники закладів освіти, науково-дослідних установ, здобувачі наукових ступенів, докторанти, аспіранти, магістранти та студенти, фахівці і керівники харчових, переробних, сільськогосподарських підприємств, готелів і ресторанів.

Детальніше про конференцію

Початок: