Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Запрошуємо взяти участь у методичному семінарі в рамках роботи Вищої школи педагогічної майстерності ТДАТУ

24.02.2020 @ 14:30 - 16:00

Шановні науково-педагогічні працівники!

Запрошуємо Вас взяти участь у методичному семінарі, який  відбудеться 24 лютого 2020 р. о 14.30  в аудиторії 2.303.

Захід проходитиме в рамках роботи Вищої школи педагогічної майстерності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та присвячено сучасним інноваціям в освітньому процесі.

Програма семінару:

1. «Статичні бази даних для наукових досліджень та викладання економічних дисциплін»

Доповідач:  завідувач кафедри «Маркетинг» факультету економіки та бізнесу ТДАТУ, д.е.н., професор, Легеза Д.Г.

1. «Використання Webплатформ в освітньому процесі»

Доповідач: завідувач кафедри «Облік і оподаткування», д.е.н., доцент Сокіл О.Г.

1. «Фандрейзинг – ефективний пошук грантів»

Доповідач: к.е.н., доценти Демченко І.В., Попова Т.В., Плотніченко С.Р.

Запрошуємо всіх бажаючих!

За матеріалами відділу моніторингу якості

освітньої діяльності ТДАТУ

Дата: