22 квітня для факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного особлива дата. У цей день 2007 року був створений  факультет АТЕ. Перший декан якого — Олександр Ломейко, у 2011 році факультет очолила Оксана Іванченко, з 2014 року факультетом керує Ірина Іванова.

Сьогодні факультет АТЕ є одним з осередків вищої агрономічної освіти на теренах південя України. Його випускниками є понад 500 висококваліфікованих фахівців, які стали науково-педагогічними працівниками, кваліфікованими доцентами, вмілими керівниками, організаторами і фахівцями-професіоналами сільськогосподарського виробництва, керівниками різних державних і приватних структур.

Факультет готує фахівців за сімома напрямами підготовки: «Агрономія», «Екологія»,«Садівництво і винаградарство» «Цивільна безпека» та «Харчові технології»,«Готельно-ресторанна справа», «Геодезія та землеустрій». Саме тому була обрана дата Дня народження факультету АТЕ – 22 квітня – Всесвітній день Землі.

Вітаємо факультет агротехнологій та екології з Днем народження!

Редакційно-видавничий відділ